Equip Directiu i Professorat

 

Equip Directiu

Titular i administrador
Enrique Meseguer
quique@escuelajardin.org
Director pedagògic
Óscar Ferrando
oscar@escuelajardin.org
Cap d’estudis
Bàrbara Albelda
barbara@escuelajardin.org
Coordinadora Infantil
Sara Villagrasa
sara@escuelajardin.org
Coordinadora Primària
Carlos Castillo
carlos@escuelajardin.org
Coordinadora ESO
Patricia Vidagany
patricia@escuelajardin.org

 

Infantil

Curs
Professorat
3 anys
Isabel Baldoví
isabel@escuelajardin.org
4 anys
Sara Villagrasa
sara@escuelajardin.org
5 anys
Rosana Montagud
rosana@escuelajardin.org
Esther Candel
esther@escuelajardin.org

 

Primària

Curs
Professorat
1r
Maria Dubón
maria@escuelajardin.org
2n
María José Llopis
mariajosellopis@escuelajardin.org
3r
Carlos Castillo
carlos@escuelajardin.org
4t
Angèlica Nadal
angelicanadal@escuelajardin.org
Luis Rosado
Voro Viñoles
luis@escuelajardin.org

voro@escuelajardin.org

Moisés Sendra
moises@escuelajardin.org
María José Ruano
jose@escuelajardin.org
Bárbara Albelda
barbara@escuelajardin.org
Raúl Escrivà
raul@escuelajardin.org

 

Secundària

   
Curs
Professorat
 
1r
Carmen Meseguer
Cap de Departament d’Orientació
carmen@escuelajardin.org
2n
Fani Casanova
fani@escuelajardin.org
3r
Soledad Gutiérrez
soledad@escuelajardin.org
4t
Francis Fuster
francis@escuelajardin.org
Caritat Malonda
Cap de Departament de Llengües
caritat@escuelajardin.org
M. Sales Granell
Cap de Departament de Ciències
sales@escuelajardin.org
Patricia Vidagany
Cap de Departament Artístic i Tecnològic
patricia@escuelajardin.org
Óscar Ferrando
oscar@escuelajardin.org
Paco Forquet
paco@escuelajardin.org
Enrique Meseguer
quique@escuelajardin.org
Iván Hernández
ivan@escuelajardin.org
Carmen Escrivà
carmenescriva@escuelajardin.org